O Firmie

Car4You - O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą samochodów używanych pochodzących przede wszystkim z rynku europejskiego. Każde auto przed zakupem oraz przed sprowadzeniem do kraju jest szczegółowo sprawdzane. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie oraz na życzenie Klienta przeprowadzimy szczegółowe badanie diagnostyczne pojazdów będących w naszej ofercie. Posiadamy szeroka ofertę kredytowania oraz leasingowania pojazdów a wszystkie formalności załatwiamy u nas na miejscu. Specjalizujemy się w sprowadzaniu samochodów pod indywidualne zamówienie, aby w 100% sprostać oczekiwaniom naszego klienta!


LEASING LUB KREDYT: Car4You na stałe współpracuje z grupą wykwalifikowanych doradców, którzy zapewnią pomoc w znalezieniu najbardziej optymalnej formy finansowania dla naszych klientów. Pomożemy sprawnie przeprowadzić cały proces finansowania Twojego wymarzonego samochodu. Dzięki bogatej ofercie czołowych banków i towarzystw leasingowych wybór odpowiedniej opcji nie będzie Twoim zmartwieniem


UBEZPIECZENIE: Nie martw się ubezpieczeniem – w Car4You współpracujemy z czołowymi ubezpieczycielami. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy najbardziej korzystny pakiet ubezpieczeń AC, OC i NW.


SAMOCHÓD W ROZLICZENIU: Car4You zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta. W tym celu stworzyliśmy dla Ciebie możliwość zostawienia swojego dotychczasowego samochodu w rozliczeniu.